Logo

معرفی اداره خوابگاه‌ها

معرفی سراهای خواهران دانشگاه

سرکار خانم رقیه ره انجام
کارشناس مسئول اداره خوابگاه خواهران
تحصیلات:
کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی
تلفن داخلی: 1512

تندرستی و امنیت دو شرط مهم و ضروری در ارتقاء و پیشرفت هر جامعه محسوب می شوند که در آموزه های دینی نیز بر آنها تاکید شده است. خوابگاه نیز از این امر مستثنی نیست؛ بلکه بدلیل حضور نخبگان جامعه در این محیط و رسالت خطیر جامعه دانشگاهی در تولید علم و پرورش متخصصان و فرهیختگان، برقراری امنیت و جو سرشار از آرامش و اعتماد در خوابگاه از اهمیت مضاعفی برخوردار است. لذا ضمن تاکید بر جایگاه سراهای دانشجویی با عنایت به اهمیت حفظ سلامت این محیط و تامین حقوق دانشگاهیان و حفظ کرامت دانشجویان، انتظار می رود ضمن رعایت قوانین و مقررات و پرهیز از هرگونه تخلف، نسبت به حفظ محیط سالم خوابگاه کوشش نمائیم. همچنین در موارد بروز و مشاهده امور خلاف قانون و شئونات دانشجویی، کار رسیدگی را به مراجع ذیصلاح دانشگاهی بسپاریم.
سراهای دانشجویی خواهران دانشگاه در قالب خوابگاه های ملکی (تحت نظارت صندوق رفاه دانشجویان) در قالب سه ساختمان خوابگاهی نسترن، یاس و نرگس با ظرفیت اسکان 550 نفر از خواهران دانشجو به دانشجویان عزیز خدمت رسانی می نمایند. سراهای دانشجویی خواهران دانشگاه بناب در فضایی امن در محوطه دانشگاه قرار داشته و به صورت شبانه روزی توسط سرپرستان خوابگاه تحت نظارت قرار دارد. خوابگاه های خواهران دانشگاه بناب با توجه به امکانات موجود شامل سالن مطالعه، سالن ورزشی ایروبیک، سالن تلویزیون، آشپزخانه های عمومی، امکانات ورزشی محوطه خوابگاه (زمین بسکتبال، بدمینتون و تجهیزات ورزش همگانی)، دوچرخه های عمومی و تجهیز تمامی اتاقها به فرش، یخچال و کمد دیواری، طی ارزشیابی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری در ردیف خوابگاه های رده 1 و 2 از نظر کالبدی قرار دارند. هزینه اسکان در خوابگاه ها در ابتدای هر نیمسال تحصیلی از سوی صندوق رفاه دانشجویان بر اساس نرخ های مصوب اعلام می گردند.

 
   
 
معرفی خوابگاه های برادران (خوابگاه های دانشجویی خودگردان)  

جناب آقای طاهر محمدزاده
کارشناس اداره خوابگاه برادران
تحصیلات:
کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی
تلفن داخلی: 1517


نیک می­دانیم دانشجویانی که امروزه دانشگاه متولی پرورش آنها است، نیروی انسانی متخصص و مدیران و برنامه ­ریزان فردای کشور خواهند بود. محیطی که دانشجویان در آن آموزش دیده و زندگی می­ کنند، تأثیر بسزایی در شکل­ گیری شخصیت و هویت فکری آنها خواهد داشت و محیطی بدون دغدغه­ های صنفی، شرط اساسی برای پیشرفت علمی آنان خواهد بود.
مجموعه مدیریت خدمات دانشجویی دانشگاه بناب  با این بینش که دانشجویان دانشگاه امانت­هایی ذی قیمت هستند و مجموعه دانشگاه باید یاور دانشجویان عزیز در مسیر نیل به کمال علمی و پرورش شخصیتی باشد، در جهت ایجاد محیطی آرام و کم دغدغه در خوابگاه­های دانشجویی دانشگاه گام بر می­دارد.
اداره خوابگاه­ها یکی از مهم­ترین و حساس­ترین اداره­ های تحت پوشش مدیریت خدمات دانشجویی بوده و وظیفه اصلــــی آن برنامه­ ریزی برای ارائه خدمات خوابگاهی برای دانشجویان غیر بومی در چهارچوب مقررات است. خوابگاه­ های خودگردان برادران در حال حاضر با  2 خوابگاه خودگردان (دارای مالک خصوصی) و ظرفیت اسکان 540 نفر از آقایان دانشجو به دانشجویان عزیز خدمت ­رسانی می­کند. لازم به ذکر است که هزینه خوابگاه های خودگردان برای اسکان در هر نیمسال تحصیلی با توجه به خصوصی بودن تملک خوابگاه از سوی مالکان محترم تعیین می گردد و دانشگاه هیچ دخل و تصرفی در دریافت و یا تعیین هزینه های خوابگاهی خودگردان ندارد. هزینه اسکان در خوابگاه در ابتدای هر سال تحصیلی از سوی مالکان تعیین و به دانشگاه ابلاغ می شود.

 
ردیف نام خوابگاه آدرس و تلفن
1 خوابگاه خودگردان  عابديني بناب –بلوارلاله –نرسيده به دانشگاه آزاد ،خوابگاه عابديني 37746424-041
2 خوابگاه خودگردان سرو

بناب، میدان معلم، کوچه بن بست سرو، انتهای کوچه، خوابگاه سرو


 
  • ویرایش شده
  • در دوشنبه بیست و هفتم شهريور 1402
  • ساعت 12:41
  • توسط مدير سایت معاونت دانشجویی
  • تعداد بازدید صفحه : 31112