Logo

مدیر امور دانشجویی

دکتر جواد یکرنگ
دکترای تخصصی / مهندسی نساجی (تکنولوژی نساجی)
مدیر امور دانشجویی
تلفن مستقیم : 04137745000 - داخلی 1510
پست الکترونیکی مدیریت دانشجویی :   
 stu@ubonab.ac.ir
نشانی: دانشگاه بناب- دانشکده فنی و مهندسی- طبقه سوم- مدیریت امور دانشجویی

مديريت امور دانشجويي از جمله حساس ترين ادارات دانشگاه بوده كه ارتباط مستقيم با دانشجويان داشته و فراهم كننده نيازهاي عمومي دانشجويان است. این مدیریت زير نظر مستقيم معاونت دانشجويي دانشگاه به فعاليت مي پردازد. درحال حاضر اداره خوابگاهها، امور تغذيه، اداره رفاه امور دانشجويان و اداره نقلیه دانشگاه تحت نظر مديريت اموردانشجويي دانشگاه اداره مي شوند.
 

اداره تغذيه
اداره تغذيه با هدف تامين غذاي دانشجويان و نظارت علمي بر كيفيت و كميت آن فعاليت مي نمايد. دراين راستا كارشناسان مربوط مواد اوليه ورودي را از لحاظ معيارهاي بهداشتي كنترل نموده و بر كليه مراحل تهيه و آماده سازي و پخت و توزيع غذا نظارت دارند. لذا آنچه حائز اهميت است اين است كه اداره تغذيه از هيچ كوششي در دستيابي دانشجويان به غذاي سالم دريغ نمي كنند. تلاش مسئولان اداره تغذيه و مديريت امور دانشجويي همواره در راستاي بهبود كيفيت غذاي دانشجويي در هر سه وعده صبحانه ،ناهار و شام بوده است. در همین راستا پروژه صنعتی سازی آشپزخانه های سلف مرکزی دانشگاه از سال 1397 با حمایت صندوق رفاه دانشجویان و هیئت رییسه محترم دانشگاه کلید خورده و عملیاتی شده است. در این راستا با تجهیز آشپزخانه دانشگاه به تجهیزاتی از قبیل خورشت پز و چلوپزهای صنعتی، کباب زن و کباب پز های تمام اتوماتیک، سیخ شورهای تمام اتوماتیک، دستگاه طعم دهنده اتوماتیک و سیستم تهویه سالن پخت غذا، سالن آشپزخانه از وضعیت کاملاً سنتی به حالت صنعتی و بهداشتی با کمترین دخالت نیروی انسانی در فرآیند فرآوری غذای دانشجویی تبدیل شده است.

اداره خوابگاه ها
خوابگاه بخشي ازامكانات رفاهي دانشگاه است كه دانشجويان طبق مقررات و قوانين تعيين شده به صورت فردي و گروهي، بخشي از زمان فراغت و استراحت خود را درآن بسر مي برند. در حال حاضر دانشگاه بناب دارای سه خوابگاه ملکی خواهران در محوطه دانشگاه (خوابگاه دولتی تحت نظر صندوق رفاه دانشجویان) و  2 خوابگاه خودگردان (خوابگاه عابدینی) و استیجاری برادران (مجتمع خوابگاه دانشگاه آزاد) با ظرفیت اسکان بالغ بر 1200 نفر از دانشجویان آقا و خانم در مجموع می باشد.


اداره رفاه دانشجویان

صندوق رفاه دانشجويان در استاي ارائه وام هاي مصوب صندوق رفاه دانشجویان از جمله وام تحصيلي، وام ودیعه مسكن (دانشجویان متاهل) ، وام ضروري وام های ویژه دکتری و ... فعالیت می نماید. یکی دیگر از وظایف این اداره انجام امور تسویه حساب های مالی دانشجویان به هنگام فراغت از تحصیل و صدور دفترچه اقساط برای دانشجویان عزیز می باشد.

امور نقلیه
وظیفه اصلی این واحد برنامه ريزي و ارائه خدمات مطلوب از نظر سرويس حمل و نقل دانشجويان آقا و خانم در مسير خوابگاه و شهر به دانشگاه و بالعكس می باشد.

  • ویرایش شده
  • در چهارشنبه شانزدهم فروردين 1402
  • ساعت 13:14
  • توسط مدير سایت معاونت دانشجویی
  • تعداد بازدید صفحه : 7694